FAQ

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся на нашу електронну пошту support@rowenta-promo.com.ua .

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 01 березня 2023 року (00:00:00) до 31 травня 2023 року (23:59:59) включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України*

*За винятком тимчасово окупованої території АР Крим, територіальних громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), та територій на яких державні органи України тимчасово не здійснюють повноваження в зв’язку із збройною агресією російської федерації проти України

Не мають права брати участь в Акції: співробітники, представники Замовника та Виконавця, а також співробітники дилерів, дистриб’юторів та представники підприємств, що мають безпосереднє відношення до Замовника та Виконавця.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Протягом періоду проведення Акції з 01.03.2023 до 31.05.2023 включно придбати у будь-якому магазині, перелік яких визначений правилами Акції, будь який продукт брендів Tefal, Rowenta, KRUPS, Moulinex та засіб для догляду за собою та волоссям торгової марки «Rowenta» наступних категорій: 

- Фени

- Випрямлячі

- Стайлери

- Тримери та Мультитримери

- Машинки для стрижки

- Епілятори

- Фен-щітки

Самостійно зареєструватися на сайті rowenta-promo.com.ua та завантажити з реєстраційною формою електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу фіскального чи товарного чека, що засвідчує придбання продукції ТМ Rowenta визначених правилами Акції категорій протягом періоду проведення Акції.

Реєстрація передбачає згоду на надання та обробку персональних даних. Необхідно зберігати оригінал чека, який засвідчує придбання продукції, до моменту вручення заохочення.

Чек, електронна копія, фотографії чи скан-копія оригіналу чека має містити дані про дату та місце придбання продукції, найменування та номенклатуру продукції, номер фіскального чека. Електронна копія, фотографія чи скан-копія оригіналу чека, мають бути чіткими та розбірливими.

У разі невідповідності електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека, вказаним вимогам Організатор/Виконавець Акції можуть витребувати повторного надання електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ АКЦІЙНУ ПРОДУКЦІЮ?

Для участі в Акції придбати продукцію ТМ Rowenta визначених правилами Акції категорій можна виключно в таких магазинах на території України: магазини роздрібної торгівлі: «Епіцентр», «Фокстрот», «Ельдорадо», «Комфі», «Мойо», «Алло», «Цитрус», фірмові магазини «Тефаль Хоум енд кук», а також інтернет-магазинах: https://epicentrk.ua/, https://www.foxtrot.com.ua/, https://eldorado.ua, https://comfy.ua, https://www.moyo.ua/, https://allo.ua, https://f.ua/, https://shop.rowenta.ua, https://shop.tefal.ua, https://www.krups.ua/.

ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Для участі в Акції придбати продукцію ТМ Rowenta визначених правилами Акції категорій необхідно з 01 березня 2023 року до 31 травня 2023 року включно.

Чек необхідно зареєструвати на сайті rowenta-promo.com.ua з 01 березня 2022 року до 31 травня 2023 року включно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Реєстрація для участі в Акції проводиться на сайті rowenta-promo.com.ua. Щоб зареєструватися, внесіть до реєстраційної форми всі необхідні персональні дані та завантажте електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу чека, що засвідчує придбання продукції ТМ Rowenta визначених правилами Акції категорій протягом періоду проведення Акції.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ ОРИГІНАЛ ЧЕКА ДО ЗАВЕРШЕННЯ СТРОКІВ АКЦІЇ?

Обов’язково потрібно зберігати оригінали всіх зареєстрованих чеків до моменту вручення заохочень. Виконавець залишає за собою право перевірити оригінал чека перед врученням заохочення Акції.

ЧИ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДВА І БІЛЬШЕ ЧЕКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Так. Зверніть увагу, що реєстрація на сайті rowenta-promo.com.ua є одноразовою, тому, у разі оформлення більш ніж одного замовлення/купівлі протягом періоду проведення Акції, для кожної наступної реєстрації потрібно повторити всі дії, описані у відповіді на запитання «Як взяти участь в Акції?».

ЯК ОТРИМАТИ ЗАОХОЧЕННЯ ТА ЯКЕ САМЕ ЗАОХОЧЕННЯ?

У визначені правилами Акції 6.03.2023, 13.03.2023, 20.03.2023, 27.03.2023, 3.04.2023, 10.04.2023, 17.04.2023, 24.04.2023, 1.05.2023; 8.05.2023, 15.05.2023, 22.05.2023, 29.05.2023,  Виконавець проводитиме розіграш 5 бездротових акумуляторних пилососів Rowenta X-Force Flex 12.60 RH98СОWO серед учасників Акції, що успішно зареєстрували принаймні 1 унікальний чек, що відповідає вимогам для участі у розіграші, у вказаний в правилах Акції у період, що передує даті розіграшу.

01.06.2023р. Виконавець проводитиме розіграш 10 роботів-пилососів Rowenta RR8587WH серед всіх Учасників Акції, які протягом всього Періоду проведення Акції виконали умови Акції (за виключенням Учасників, які стали Переможцями за попередніми етапами розіграшів).

ЯК Я ДІЗНАЮСЬ, ЩО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ?

Ви отримаєте SMS-повідомлення на номер та e-mail-повідомлення пошту які вказали під час реєстрації чеку на сайті. Також можете перевірити наявність виграшу за вашим номером телефону на сайті rowenta-promo.com.ua у відповідному розділі “Переможці”.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДВА ЧИ БІЛЬШЕ ЗАОХОЧЕНЬ?

Ні. Кожен Учасник Акції, який виконав всі умови, має можливість отримати одне з Заохочень: бездротових акумуляторних пилососів Rowenta X-Force Flex 12.60 RH98СОWO чи робот-пилосос Rowenta RR8587WH, в разі якщо буде обраний переможцем за допомогою сервісу Random.org, в автоматичному режимі випадковим чином у розіграші відповідного заохочення.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ВИГРАНІ ЗАОХОЧЕННЯ ГРОШИМА?

Ні, грошова та/або будь-яка інша компенсація Заохочень Акції не видається.

УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ

Учасник Акції, після отримання повідомлення від Замовника/Виконавця про перемогу в Акції, для отримання Заохочення зобов’язаний протягом 3 (трьох) робочих днів з дня отримання такого повідомлення, надіслати на електронну адресу Виконавця support@rowenta-promo.com.ua електронний лист, в якому надати інформацію, щодо адреси магазину де була зроблена покупка, вказати відділення Нової пошти на яке буде оформлено доставку Заохочення та додавши до нього фото виграшного Чеку, зроблене в дату відправки листа та скан-копії своїх документів:

- паспорт громадянина України/id-картки;
- довідку про присвоєння податкового номера (РНОКПП).

Заохочення надсилаються за рахунок Виконавця засобами кур’єрської доставки «Нова Пошта» у відділення кур’єрської служби «Нова Пошта», номер якого переможець надасть на запит Виконавця Акції.

Заохочення Акції будуть вручені до 30 червня 2023 року.